Bestuur en Commissies

Voorzitter Olaf Melsen voorzitter@saturnushc.nl
Vice-voorzitter Vacature vice-voorzitter@saturnushc.nl
Secretaris Ingrid Plug secretaris@saturnushc.nl
Penningmeester Ronald van Eeken penningmeester@saturnushc.nl
Voorzitter Sectie Facilitair Jesse Jaspers sectie.facilitair@saturnushc.nl
Voorzitter PR & Communicatie Vacature sectie.marketing@saturnushc.nl
Voorzitter TC Willem-Jan Zanders voorzitter.tc@saturnushc.nl
Voorzitter afdeling recreatief (WAV) Hans Verhoeven recreantenwav@saturnushc.nl
Contributie- en teamgelden Rianne de Groot contributie@saturnushc.nl
Ledenadministratie Hans Verhoeven ledenadministratie@saturnushc.nl
Voorzitter Sectie Wedstrijdwezen Ine voorzitter.sectie.wedstrijdwezen@saturnushc.nl
Secretaris Sectie Wedstrijdwezen Mirjan Verweij secretaris.wedstrijdwezen@saturnushc.nl
Coördinator afdeling Heren Bas Muselaers tk.heren@saturnushc.nl
Coördinator afdeling Dames Hubert van Hout tk.dames@saturnushc.nl
Coördinator afdeling Jeugd (A t/m C) Lette van den Heuvel tk.jeugd@saturnushc.nl
Coördinator afdeling Mini’s Veerle van den Heuvel tk.mini@saturnushc.nl
Contactpersoon ouders mini’s Ton van Lieshout ouders.mini@saturnushc.nl
Secretaris mini’s Esther Bijl-Kuipers secretaris.mini@saturnushc.nl
Kleding jeugd en senioren Rianne Ligthart kleding@saturnushc.nl
Kleding mini’s Fabiënne van Duijnhoven kleding.mini@saturnushc.nl
Regioscheidsrechters Ruud Postuma scheidsrechter.regio@saturnushc.nl
Verenigingsscheidsrechters Erik van den Hoogen scheidsrechter@saturnushc.nl
Tellers Marieke Weerts teller@saturnushc.nl
Wedstrijdsecretariaat Nevobo Jos van Zutphen wedstrijdsecretariaat@saturnushc.nl
Wedstrijdsecretariaat WAV Hans Verhoeven wedstrijdsecretariaat.wav@saturnushc.nl
Redactie clubblad ‘Time out’ Sander Broeksteeg timeout@saturnushc.nl
Sponsoring Olaf Melsen sponsoring@saturnushc.nl
Website Sander Broeksteeg nerd@saturnushc.nl
Beheer digitaal archief Ingrid Plug secretaris@saturnushc.nl
Corrector (intern en extern) Will Ellenbroek corrector@saturnushc.nl
Club van Honderd Will Ellenbroek en Maria Spekschoor clubvanhonderd@saturnushc.nl
Sociale Zaken Noor Ellenbroek en Maria Spekschoor socialezaken@saturnushc.nl
Vertrouwenspersoon Joan van den Heuvel vertrouwenspersoon@saturnushc.nl
Commissie van Beroep Riny van den Heuvel, Gerrit Meijer, Hans Verhoeven commissievanberoep@saturnushc.nl
Voorzitter Saturnus Beach Ine saturnusbeach@saturnushc.nl
Verhuur Saturnus Beach Olaf Melsen verhuur.saturnusbeach@saturnushc.nl
Toernooien Saturnus Beach Sanne van Gelder, Kas Willemsen, Christian Verwegen toernooi.saturnusbeach@saturnushc.nl
Materiaal Saturnus Beach Peter van Dam materiaal.saturnusbeach@saturnushc.nl

Het bestuur is telefonisch bereikbaar voor vragen en/of klachten via:

Voorzitter Olaf Melsen 06 – 15 26 93 27
Secretaris Ingrid Plug 0413 – 25 59 29
Mini’s secretariaat Esther Bijl-Kuipers 06 – 12 62 24 13