Bestuur en Commissies

Voorzitter Olaf voorzitter@saturnushc.nl
Vice-voorzitter Vacature vice-voorzitter@saturnushc.nl
Secretaris Ingrid secretaris@saturnushc.nl
Penningmeester Ronald penningmeester@saturnushc.nl
Voorzitter Sectie Facilitair Jesse sectie.facilitair@saturnushc.nl
Voorzitter PR & Communicatie Vacature sectie.marketing@saturnushc.nl
Voorzitter Technische Commissies Willem-Jan voorzitter.tc@saturnushc.nl
Voorzitter afdeling recreatief (WAV) Hans recreantenwav@saturnushc.nl
Contributie- en teamgelden Rianne contributie@saturnushc.nl
Ledenadministratie Hans ledenadministratie@saturnushc.nl
Voorzitter Sectie Wedstrijdwezen Ine voorzitter.sectie.wedstrijdwezen@saturnushc.nl
Secretaris Sectie Wedstrijdwezen Mirjan secretaris.wedstrijdwezen@saturnushc.nl
Coördinator Heren Rob tk.heren@saturnushc.nl
Coördinator Dames Hubert tk.dames@saturnushc.nl
Coördinator Jeugd (A t/m C) Lette tk.jeugd@saturnushc.nl
Coördinator Mini’s Veerle tk.mini@saturnushc.nl
Mini’s contactpersoon ouders Ton ouders.mini@saturnushc.nl
Secretaris mini’s Sacha secretaris.mini@saturnushc.nl
Kleding jeugd en senioren Rianne kleding@saturnushc.nl
Kleding mini’s Fabiënne kleding.mini@saturnushc.nl
Regio scheidsrechters Ruud scheidsrechter.regio@saturnushc.nl
Vereniging scheidsrechters Erik scheidsrechter@saturnushc.nl
Tellers Marieke teller@saturnushc.nl
Wedstrijdsecretariaat Nevobo Jos wedstrijdsecretariaat@saturnushc.nl
Wedstrijdsecretariaat WAV (recreanten) Hans wedstrijdsecretariaat.wav@saturnushc.nl
Redactie clubblad ‘Time out’ Sander timeout@saturnushc.nl
Sponsoring Joost sponsoring@saturnushc.nl
Website Sander nerd@saturnushc.nl
Beheerder digitaal archief Ingrid secretaris@saturnushc.nl
Corrector (intern en extern) Will corrector@saturnushc.nl
Club van Honderd Will en Maria clubvanhonderd@saturnushc.nl
Sociale Zaken Noor en Maria socialezaken@saturnushc.nl
Vertrouwenspersoon Joan vertrouwenspersoon@saturnushc.nl
Commissie van Beroep Riny, Gerrit, Hans commissievanberoep@saturnushc.nl
Voorzitter Saturnus Beach Ine saturnusbeach@saturnushc.nl
Verhuur Saturnus Beach Olaf verhuur.saturnusbeach@saturnushc.nl
Toernooi Saturnus Beach Sanne, Kas, Christian toernooi.saturnusbeach@saturnushc.nl
Materiaal Saturnus Beach Peter materiaal.saturnusbeach@saturnushc.nl

Het bestuur is telefonisch bereikbaar voor vragen en/of klachten via:

Voorzitter Olaf 06 – 15 26 93 27
Secretaris Ingrid 0413 – 25 59 29