volleybalvereniging saturnus hendriks coppelmans
bestuur

Voorzitter  Olaf Melsen voorzitter@saturnushc.nl
Vice-Voorzitter Joost Kouwenberg vice-voorzitter@saturnushc.nl
Secretaris Ingrid Plug-Westerveld secretaris@saturnushc.nl
Penningmeester  Ronald van Eeken  penningmeester@saturnushc.nl
Voorzitter Sectie Wedstrijdwezen Ine de Groot voorzitter.wedstrijdwezen@saturnushc.nl
Jeugdvertegenwoordiger  vacature jeugdbestuur@saturnushc.nl
Voorzitter Sectie Facilitair vacature sectie.facilitair@saturnushc.nl        
Voorzitter Sectie PR & Communicatie Willem-Jan Zanders sectie.marketing@saturnushc.nl
Voorzitter Afdeling Recreatief (WAV) Hans Verhoeven recreantenwav@saturnushc.nl


Voor een uitgebreid overzicht van het bestuur en haar taken klik hier voor de pdf-versie.

Het bestuur is telefonisch bereikbaar voor vragen en/of klachten via:
Ingrid Plug-Westerveld, secretaris     tel. 0413-255929
Olaf Melsen, voorzitter                       tel. 06-15269327




Ingrid_Plug_secretaris_.jpg
Ingrid Plug [secretaris]
ronald_penningmeester.jpg
Ronald van Eeken [penningmeester]
2013_bestuur.jpg
Ine de Groot [voorzitter sectie wedstrijdwezen]
_MG_0377.jpg
Joost Kouwenberg (Voorzitter sectie PR & Communicatie)
Hans_Pasfoto_e.jpg
Hans Verhoeven [voorzitter afdeling recreatief]