volleybalvereniging saturnus hendriks coppelmans
contact

Adres: Sportzaal MuzeRijk, Klarinetstraat 4, 5402 BE Uden
E-mail: sportzaal@saturnushc.nl

Telefoonnummer: 0413 - 268 548
Telefoonummer secretariaat: Ingrid Plug-Westerveld 0413-255929
Telefoonnummer voorzitter: Olaf Melsen 06-15269327

 

Contactpersonen:

 

Voorzitter Olaf Melsen voorzitter@saturnushc.nl
Vice-voorzitter Joost Kouwenberg vice-voorzitter@saturnushc.nl
Secretaris Ingrid Plug-Westerveld secretaris@saturnushc.nl
Penningmeester Ronald van Eeken  penningmeester@saturnushc.nl
     
Voorzitter Sectie Facilitair Ronald van Eeken sectie.facilitair@saturnushc.nl
Voorzitter PR & Communicatie Willem-Jan Zanders sectie.marketing@saturnushc.nl
Voorzitter afdeling recreatief (WAV) Hans Verhoeven recreantenwav@saturnushc.nl
Contributie- en teamgelden Margreet van Gelder contributie@saturnushc.nl
Ledenadministratie Hans Verhoeven ledenadministratie@saturnushc.nl
Voorzitter Sectie Wedstrijdwezen Ine de Groot voorzitter.wedstrijdwezen@saturnushc.nl
Secretaris Sectie Wedstrijdwezen Mirjan Verweij-Van Lanen secretaris.wedstrijdwezen@saturnushc.nl
Coördinator Heren Rob Theunisse tk.heren@saturnushc.nl
Coördinator Dames Hubert van Hout tk.dames@saturnushc.nl
Coördinator Jeugd (A t/m C) Erik vd Hoogen
Matthijn Kunz
tk.jeugd@saturnushc.nl
Coördinator Mini’s Veerle van den Heuvel tk.mini@saturnushc.nl
Mini’s contactpersoon ouders Vacature ouders.mini@saturnushc.nl
Secretaris mini’s Sacha vd Venne secretaris.mini@saturnushc.nl
Kleding (jeugd en senioren) Rianne Ligthart wedstrijdtenue@saturnushc.nl
Kleding mini’s Fabiënne van Duijnhoven minitenue@saturnushc.nl
Scheidsrechters regio Ruud Posthuma regio-scheidsrechter@saturnushc.nl
Scheidsrechters vereniging Jill Verhofstad-vd Burgt scheidsrechter@saturnushc.nl
Tellers Marieke van Creij-Weerts tellers@saturnushc.nl
Wedstrijdsecretariaat Nevobo Jos van Zutphen wedstrijdsecretariaat@saturnushc.nl
Wedstrijdsecretariaat WAV/recreanten Hans Verhoeven recreantenwav@saturnushc.nl
Redactie clubblad ‘Time out’ Sander Broeksteeg timeout@saturnushac.nl
     
Sponsoring Joost Kouwenberg sectie.marketing@saturnushc.nl
     
Website-onderhoud Willem-Jan Zanders sectie.marketing@saturnushc.nl
Beheerder digitaal archief Ingrid Plug-Westerveld secretaris@saturnushc.nl
Corrector (intern en extern) Will Ellenbroek corrector@saturnushc.nl
Club van Honderd Will Ellenbroek en
Maria Spekschoor
clubvanhonderd@saturnushc.nl
Sociale Zaken Noor Ellenbroek en
Maria Spekschoor
noorellenbroek29@gmail.com
maria.s@telfort.nl
Vertrouwenspersoon Joan van den Heuvel vertrouwenspersoon@saturnushc.nl
Commissie van Beroep Riny van den Heuvel
Gerrit Meijer
Hans Verhoeven
 
   



Ingrid_Plug_secretaris_.jpg
Ingrid Plug [secretaris]
ronald_penningmeester.jpg
Ronald van Eeken [penningmeester]
Kunz_matthijn.JPG
Matthijn Kunz
_MG_0377.jpg
Joost Kouwenberg (Voorzitter sectie PR & Communicatie)
2013_bestuur.jpg
Ine de Groot [voorzitter sectie wedstrijdwezen]
Hans_Pasfoto_e.jpg
Hans Verhoeven [voorzitter afdeling recreatief]
rianne.JPG
Rianne de Groot
petra.jpg
Petra Joosten [kleding]
Mark_1.jpg
Mark van Winsen [website]
Maria_Spekschoor.jpg
Maria Spekschoor [Soc.Cie/ Club van 100/ Evenementen manager]
Noor_Ellenbroek.jpg
Noor Ellenbroek [Sociale Commissie]
Will_Ellenbroek.jpg
Will Ellenbroek [club van 100 / corrector]
hubert_van_hout.jpg
Hubert van Hout [tk dames]
sander2.jpg
Sander Broeksteeg [Time Out]