volleybalvereniging saturnus hendriks coppelmans
programma
Klik op bijgevoegde link voor het programma

Programma gehele vereniging

27/01/2018

27 jan. 12:30: Saturnus/Hendriks Coppelmans MB 2 - Minerva MB 2
27 jan. 12:30: Saturnus/Hendriks Coppelmans JC 1 - Ovoco JC 1
27 jan. 13:00: Argos/Achilles MB 1 - Saturnus/Hendriks Coppelmans MB 1
27 jan. 14:15: Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 3 - Skunk DS 2
27 jan. 14:15: Saturnus/Hendriks Coppelmans MC 1 - TFC MC 2
27 jan. 16:15: Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 4 - Havoc DS 3
27 jan. 16:15: Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 2 - VCE/PSV DS 1
27 jan. 17:00: VOKO HS 2 - Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 1
27 jan. 18:00: Were-Di HS 2 - Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 4
27 jan. 18:30: Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 5 - Skunk DS 4
27 jan. 18:30: Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 1 - Avance DS 1
27 jan. 19:00: Achilles HS 2 - Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 3

28/01/2018

28 jan. 10:30: SVS/VCP N6 1 - Saturnus/Hendriks Coppelmans N6 2
28 jan. 11:30: Flamingo's'56 N6 2 - Saturnus/Hendriks Coppelmans N6 2
28 jan. 12:00: Argos/ Achilles N5 1 - Saturnus/Hendriks Coppelmans N5 1
28 jan. 12:30: Saturnus/Hendriks Coppelmans N5 1 - Detac N5 1

30/01/2018

30 jan. 21:30: S'62 HS 1 - Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 2

3/02/2018

3 feb. 12:30: Saturnus/Hendriks Coppelmans JC 2 - VCE/PSV JC 2
3 feb. 12:30: Saturnus/Hendriks Coppelmans JB 1 - MVC De Hangar JB 1
3 feb. 13:00: AVOC-HVC-VCM JC 1 - Saturnus/Hendriks Coppelmans JC 1
3 feb. 13:00: SOMAS/Activia DS 6 - Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 4
3 feb. 14:00: Hands up DS 3 - Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 3
3 feb. 14:15: Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 3 - TFC HS 2
3 feb. 15:00: SOMAS/Activia DS 3 - Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 1
3 feb. 16:00: Were-Di MB 1 - Saturnus/Hendriks Coppelmans MB 2
3 feb. 16:15: Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 2 - S'62 HS 1
3 feb. 17:00: VC Unitas DS 1 - Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 5
3 feb. 17:00: VC Bravo DS 1 - Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 2
3 feb. 18:30: Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 4 - VC Volt HS 8
3 feb. 18:30: Saturnus/Hendriks Coppelmans HS 1 - Gepidae HS 1

4/02/2018

4 feb. 10:00: Saturnus/Hendriks Coppelmans N5 1 - SVS / VCP N5 1
4 feb. 10:30: VC Volt N5 3 - Saturnus/Hendriks Coppelmans N5 1
4 feb. 11:00: TFC N6 1 - Saturnus/Hendriks Coppelmans N6 1
4 feb. 12:00: Saturnus/Hendriks Coppelmans N6 1 - Vollan '65 N6 1
4 feb. 12:30: Saturnus/Hendriks Coppelmans N6 1 - VCP/SVS N6 1